Fotbal

Zmrhal opouští Slavii! Přestup do Itálie posvětil i Tvrdík

Zmrhal opouští Slavii! Přestup do Itálie posvětil i Tvrdík
Zdroj: Profimedia

Pražská Slavia nejspíš přijde o dalšího klíčového hráče. Záložník Jaromír Zmrhal dostal od vedení souhlas k tomu, aby jednal s italskou Brescií.

Přestup je tařkra hotovou věcí, což na Twitteru potvrdil předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

"Jaromír Zmrhal má na přestup morální právo. V minulosti na přání klubu zůstal a odmítl dvě zahraniční angažmá. Současně s jeho přestupem souhlasí trenéři a doporučuje sportovní ředitel. Slavia má dnes na drtivou většinu pozic řadu srovnatelných alternativ. Hodně štěstí princi!"

„Na přestupu Jardy Zmrhala intenzivně pracujeme. Slavia nám dala souhlas k jednání s Bresciou Calcio. Ladí se detaily, hotovo ještě není. Uvidíme, jak rychle jednání půjdou,“ prohlásil pro televizi Nova hráčův agent Karol Kisel.
 

U nováčka v Serii A už působí i další český fotbalista Aleš Matějů. Pokud by pětadvacetiletý Zmrhal Slavii skutečně opustil, stal by se už čtvrtým hráčem, o kterého český mistr přišel.
 

Před časem totiž odešli obránci Simon Deli a Michael Ngadeu a také záložník Miroslav Stoch. Naopak kádr posílil exsparťan Nicolae Stanciu.

Související obsah

Zmrhal je slávistickým odchovancem a do A-týmu se prosadil v roce 2012. Během svého působení získal s klubem dva tituly a zahrál si v evropských pohárech.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.