Fotbal

Neshody v PSG? Mbappé vyhodil Neymara z týmové fotky! VIDEO

Neshody v PSG? Mbappé vyhodil Neymara z týmové fotky! VIDEO
Zdroj: Profimedia

Jak to tedy je? Zůstane Neymar v PSG, nebo odejde? Finále francouzského poháru fanoušky opět jenom zmátlo. Chvilku zraněného Brazilce tahali hráči do víru oslav, pak ho Mbappé vyhodil z týmové fotky. A to se ho přitom mladý Francouz neustále zastává.

Brazilská hvězda si snaží vytrucovat přestup z francouzské metropole pryč, žádný z klubů ale není ochoten za něj zaplatit. Nová sezona je už za dveřmi a nad osudem Neymara stále visí otazník. A ten nezmizel ani po finále francouzského poháru.

Související obsah


Zraněný Brazilec zůstal pouze v roli diváka, po vítězství 2:1 nad Rennes ale šel slavit se svými spoluhráči. Na pódiu bylo ještě vše v pořádku. Hráči ho objímali, tahali k sobě a mladý Mbappé ho nadšeně drbal po hlavě.


Když se ale měl vítězný tým fotit, taková sláva to už nebyla. Neymar nad něčím diskutoval se svým spoluhráčem, to ale Mbappého přestalo bavit. Na Neymara se otočil a s kamennou tváří ho z fotky vyhodil.


Přitom je to právě on, kdo se Neymara neustále zastává. „Mluvil jsem s ním o odchodu a já na 100% chci, aby zůstal,“ nechal se ještě nedávno slyšet Mbappé.


Jak vše dopadne, se dozvíme nejpozději 2. září. To se ve Francii zavře přestupové okno.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události