Cyklistika

Děsivý finiš: Závěrečný sprint narušil hromadný pád! VIDEO

Děsivý finiš: Závěrečný sprint narušil hromadný pád! VIDEO
Zdroj: Profimedia

Spurt, nervy před cílovou čárou a děsivá nehoda. Tak vypadal závěr cyklistického závodu žen RideLondon Classique. Děsivá nehoda zamíchala celkovým pořadím a neobešla se bez zranění.

Pro diváky to měl být opravdu atraktivní finiš. Do cíle se řítila velká skupina cyklistek a o vítězství měly rozhodnout poslední metry. Jenže Kirsten Wildová zavadila o kolo australské soupeřky a neštěstí bylo na světě.


Cyklistky začaly padat přes sebe a jejich těla a stroje vytvořily téměř nepropustný val. Některé závodnice se jen těžce zvedaly a zůstaly ležet dlouho po dojezdu vítězky do cíle.

Tou se stala právě Wildová, která celou nehodu zavinila. Po přezkoumání videa ji ale rozhodčí okamžitě diskvalifikovali. Radost z vítězství tak měla jen pár minut. 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.