Fotbal

Zmrhal se stal definitivně hráčem Brescie! Má smlouvu na čtyři roky

Zmrhal se stal definitivně hráčem Brescie! Má smlouvu na čtyři roky
Zdroj: Brescia Calcio

Jaromír Zmrhal se stal definitivní hráčem klubu Brescia Calcio! Italský klub představil novou českou posilu na svých internetových stránkách. Záložník, který celou dosavadní kariéru strávil v pražské Slavii, podepsal smlouvu na čtyři sezony.

Přestup Jaromíra Zmrhala byl formálně dotažen během úterý. Potvrzením je i foto, kde se na pozadí skví dres klubové legendy Roberta Baggia.
 

„Chvíli jsme vyjednávali o ceně, ale nakonec Jaromíra uvolníme. Je to odchovanec, který pro klub strašně moc udělal, má na přestup do zahraničí morální právo. V minulosti na přání klubu zůstal a odmítl dvě zahraniční angažmá. Vyšel nám vstříc v situaci, kdy by jeho odchod klub sportovně poškodil," říká k přestupu českého reprezentanta předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.


Přestože byl Zmrhal už dvakrát na odchodu ze Slavie, nelituje, že v sešívaném dresu nakonec zůstal tak dlouho. „Slavii mám rád a nikdy se to nezmění. V tuhle chvíli si ale myslím, že moji pomoc tolik nepotřebuje, protože má skvělý tým, skvělé hráče, jsou tu skvělí lidé v celém klubu. Slavia to zvládne tentokrát i beze mě,“ říká ke svému odchodu. V červenobílých barvách hrál Zmrhal nepřetržitě patnáct let.


Pražskou Slavii před sezonou 2019/20 opustil už čtvrtý hráč ze základní sestavy. Po středopolaři Miroslavu Stochovi to byli obránci Simon Deli, Michale Ngadeu a nyní záložník Jaromír Zmrhal.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.