Fotbal

Tvrdíkovo vstřícné gesto! Fanouškům Slavie nabízí slevu na předkolo LM

Tvrdíkovo vstřícné gesto! Fanouškům Slavie nabízí slevu na předkolo LM
Zdroj: Profimedia

Blíží se dny D a zápasy Z. Fotbalová Slavia vyhlíží soupeře pro 4. předkolo Ligy mistrů. V prvním zápase mezi rumunskou Kluží a skotským Celticem se urodila remíza 1:1. Už teď předseda představenstva pražského velkoklubu Jaroslav Tvrdík, ale slíbil, že věrným fanouškům udělí na domácí zápas 4. předkola slevu.

Jeho krok je pochopitelný. Slavia bude mít na domácí ligový zápas s Libercem, který se hraje v sobotu, uzavřený stadion, a tak se i ti nejvěrnější příznivci musí dívat v televizi. A tak Tvrdík neváhal a na další domácí duel, což je právě zápas 4. předkola Ligy mistrů, udělí slevu permanentkářům.


 

„Slavia poskytne 50% slevu permanentkářům na domácí zápas 4. předkola LM jako náhradu za uzavření stadionu na zápas Slavia-Liberec (s výjimkou viníku uzavření stadionu). Vyzýváme fans k přerušení všech sporu a vnitřních diskusí. Slavia na prvním místě. Liga mistrů znovu do Edenu,“ napsal na Twitter.

Důvod, proč sešívaní budou mít v sobotu zavřený stadion je ten, že několik chuligánů přibližně v 81. minutě zapálilo během duelu s Olomoucí zakázanou pyrotechniku a část z ní naházelo do sektoru pro příznivce Sigmy. Rozhodčí Zbyněk Proske musel utkání, které Slavia vyhrála 1:0, na chvíli přerušit.

Související obsah

Slavia taktéž dostala od Disciplinární komise pokutu ve výši 250 tisíc korun a do konce roku je v podmínce. Naopak se odvolala proti podmíněnému uzavření tribuny sever a tribuny jih na dva zápasy.


Související obsah

Pět chuligánů už policie dopadla. Jeden z nich se dokonce přihlásil sám.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události