UFC

Jeho zlomený nos děsil svět, teď ho narovnali! Drsňák se chlubí fotkou

Jeho zlomený nos děsil svět, teď ho narovnali! Drsňák se chlubí fotkou
Zdroj: Profimedia

S nadsázkou by se dalo říct, že jeho nos si užil více slávy, než on. Americký MMA zápasník Mike Perry o víkendu prohrál v UFC s brazilským soupeřem Vicentem Luquem, který mu znetvořil obličej. Perryho nos si ale vzali do péče lékaři a drsňák teď poslal pozdrav z nemocnice.

Přestože byl celý oktagon od krve, o vítězi nakonec rozhodli až rozhodčí. Perry a Luque předvedli ve velterové váze během galavečera UFC v Uruguayi krvelačnou řež a vítězně z ní odešel brazilský zápasník. Ten pak zakrvavenému Perrymu vysekl poklonu a ocenil jeho výdrž.

Související obsah

Sestřih ze zápasu Perry - Luque:

"Perryho jsem chtěl trefit víckrát, než jen jednou. Měl jsem pocit, že jsem první dvě kola vyhrál, to třetí asi ne, ale zase jsem mu dal koleno. Mikeovi ale musím také pogratulovat. Ukázal, že to je opravdu velký tvrďák,“ pravil Luque bezprostředně po vítězství.

Zdroj: Profimedia

Není divu, že sedmadvacetiletý Američan putoval po zápase rovnou do nemocnice, kde měli doktoři co dělat, aby mu jeho pokřivenou "fasádu" dali dohromady.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Still cant knock me out

Pspvek sdlen Platinum Mike Perry (@platinummikeperry),


"Stále mě neknoukatovali," napsal k fotce z nemocničního lůžka Perry a narážel na to, že v UFC zatím nikdy neprohrál stylem K.O.. Z 11 zápasů v nejprestižnější MMA organizaci světa má bilanci 6 výher a 5 porážek.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události