Fotbal

Baník dojal nevidomého fanouška, připravil krásné překvapení

Baník dojal nevidomého fanouška, připravil krásné překvapení
Zdroj: fcb.cz

Nevidí, přesto láska k fotbalu zvítězila. Rána osudu připravila fanouška Baníku Ostrava o zrak, David je i přes to svému milovanému týmu stále věrný a na stadion dál chodí fandit. A klub ho za to náležitě odměnil.

David přišel o zrak před rokem a půl, přesto stále na Městský stadion ve Vítkovicích pravidelně chodí. A když se to díky jeho sestře dověděli zástupci klubu, bylo jasno. Pro svého věrného fanouška připraví překvapení.


A nebylo lepší situace, než před domácím zápasem s Bohemkou. Kamarád přesvědčil Davida, aby si nakoupili věci ve fanshopu a vyrazili na stadion dříve. „Když mě Tomáš vedl někam po schodech dolů, vrtalo mi to hlavou. Věděl jsem, že fanshop je jinde, to jsem si ještě z doby, kdy jsem viděl, dobře pamatoval,“ prozradil David pro klubový web.

Kamarád ho totiž nevedl do fanshopu, ale do kabiny plné hráčů. Všichni byli naprosto zticha a tak David dlouho nic netušil. Až do doby, kdy se mu objevila něčí ruka na rameni. „Ahoj, vítej v kabině Baníku,“ překvapil pak fanouška kapitán Milan Baroš.

Související obsah


„Já jsem Milan Baroš a tady okolo jsou všichni kluci,“ řekl Davidovi a následoval mohutný potlesk. „Chci tě tady mezi námi přivítat. A poděkovat ti za to, že za námi jezdíš a že nám fandíš. A doufám, že ti budeme dělat radost,“ dodala ostravská legenda a předala věrnému příznivci svůj dres.


„Děkuju vám za ten zážitek. Byl jsem vážně hodně překvapený. Fandím Baníku a pořád budu. I když nevidím. Mám skvělou partu, která mě vždycky na stadion přivede a to, co se na hřišti děje, mi komentuje. Přeju klukům, ať vyhrávají. Ať proženou tu silnou trojku a vůbec, ať vyhrávají každý zápas,“
poděkoval baníkovcům David.

Podívejte se na celé video z krásného překvapení:

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události