Kyrgios zase vyváděl! Při zápase šel na záchod a rozmlátil tam výbavu

Jeden turnaj ovládne, na dalším ho ovládnou emoce. Australský tenista Nick Kyrgios v Cincinnati nezvládl zápas s Rusem Karenem Chačanovem a během hry opět rozjel estrádu svých typických vylomenin.

Kyrgios před dvěma týdny ovládl turnaj ve Washingtonu, ale jeho cesta v Cincinnati skončila předčasně. Po druhém setu, který s Chačanovem prohrál v tie breaku, se dožadoval přestávky na toaletu, ale tu mu rozhodčí nepovolil.

Horkokrevnému tenistovi to ale nevadilo a stejně si udělal, co chtěl. Odešel na záchod, vzal si na cestu dvě rakety a v útrobách tenisové arény obě rozmlátil! Pak se sice vrátil na kurt, ale nadával rozhodčímu.

Kyrgios nakonec zápas prohrál po setech 7:6, 6:7 a 2:6 a na jeho konci rozhodčímu ani nepodal ruku. Prostě taková jeho klasika.