Adrian

Liverpool ztratil dalšího gólmana. Hrdinu zranil fanoušek při oslavě!

Liverpool ztratil dalšího gólmana. Hrdinu zranil fanoušek při oslavě!
Zdroj: Twitter

Přišel, viděl, zvítězil. Liverpool za zisk Superpoháru děkoval gólmanovi Adrianovi, který hned první start za Reds přetavil v první trofej. Jenže teď vyšlo najevo, že španělský brankář přímo při oslavách utrpěl zranění. Paradoxně ho zranil vlastní fanoušek.

Liverpool má na začátku sezony trable s brankáři. V prvním ligovém kole se zranil Alisson a šanci dostal novic Adrian. Ten se stal hrdinou superpohárového klání s Chelsea. Jenže jen co chytil poslední penaltu Tammymu Abrahamovi, ocitl se v chumlu spoluhráčů, kteří mu gratulovali.


Spoluhráči byli samozřejmě rozumní, jenže během chvíle vtrhli na hřiště fanoušci a zamířili si to právě ke slavícím hráčům Liverpoolu. Naneštěstí jeden z nich podklouzl a vjel jako na saních pod hráče. Odnesla to Adrianova noha...


„Ještě včera to měl oteklé a uvidíme, jak se to bude vyvíjet,“ vysvětlil trenér Jürgen Klopp na páteční tiskovce, že i jeho druhý brankář je vyřazen ze hry. Na stadion Southamptonu odjede jako jednička zřejmě pětatřicetiletý veterán Andy Lonergan.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události