šipky

Slavní šipkaři vyzkoušeli nezvyklý kvíz! Jak obstál Daryl Gurney?

Šipky se těší stále větší popularitě na celém světě a i tenhle sport má své hvězdy. Daryl Gurney a William O´Connor patří mezi naprostou elitu, ale tuší vlastně vůbec, jakým fenoménem šipky mezi fanoušky jsou? Podívejte se na originální kvíz.

Oba třiatřicetiletí Irové hrají nejlepší světovou soutěž Professional Darts Corporation. William O´Connor v aktuálním světovém žebříčku drží 45. pozici a Daryl Gurney svou aktuální 3. pozicí míří k šipkařskému trůnu.

Související obsahCo ale Gurney a O´Connor vlastně vědí o svém sportu? Jsou jejich znalosti stejně sebejisté jako šipkařské dovednosti?
Oba profesionálové tentokrát měli ukázat skutečnou trefu do správných odpovědí ve speciálním kvízu, který se týkal nejen šipkařského světa ale i České republiky.


Kolik má podle nich Praha obyvatel a kolik hráčů se účastnilo světového šampionátu? Podívejte se sami v přiloženém videu. Jejich odpovědi vás nejen překvapí, ale i pobaví.

aka, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.