Fotbal

Fanoušci Baníku si stěžují na policisty, takhle skončil jeden z nich!

Fanoušci Baníku si stěžují na policisty, takhle skončil jeden z nich!
Zdroj: Profimedia

Zápasy mezi Spartou a Baníkem bývají vždy vyhrocené a Ostravané se po porážce neudrželi. Na pořadatele, hasiče a policisty házeli sudy s pivem a správci pořádku se s nimi vůbec nepárali. Jeden z fanoušků dokonce ukázal foto z nemocnice!

Dobytek, hulváti, vypatlanci. Na fanoušky Baníku Ostrava se po zápase na Spartě snesla vlna kritiky. Po skvělém výkonu na tribuně a porážce 0:2 se pár chuligánů neudrželo a rozpoutalo chaos. Vzduchem létaly sudy od piva a zraněno bylo pět pořadatelů a jeden policista.Vše se seběhlo až po zápase, kdy většina sparťanských fanoušků už opustila stadion a baníkovci čekali na svolení, aby mohli vyrazit na cestu domů. V tu chvíli se nakupila nervozita ze stísněného prostoru, frustrace z prohry a údajně i z provokace pořadatelů, která měla probíhat celý zápas.


Policie se mezi fanoušky vřítila a okamžitě začala výtržníky pacifikovat. Způsob, jakým ochránci pořádku zatýkali příznivce ostravských fotbalistů, se samozřejmě nelíbil jejich soukmenovcům a nervozita stoupala.


Zástupci policie chtěli situaci uklidnit co nejdříve a tak se pustili do fanoušků plnou silou. Jak ale uvádí facebooková skupina Baník Ostrava & GKS Katowice Fans, použili síly až moc. Jeden z jejich příznivců totiž odnesl potyčku s těžkooděnci zlomenými všemi kostmi v kotníku.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události