Fotbal

Videorozhodčí zrušil Ronaldovi gól! Odhalil centimetrový ofsajd

Videorozhodčí zrušil Ronaldovi gól! Odhalil centimetrový ofsajd
Cristiano Ronaldo | Zdroj: profimedia.cz

To naštve. Cristiano Ronaldo se už radoval z gólu do sítě Parmy. Fanouškům předvedl i svou tradiční oslavu. Ale nakonec jeho branka v úvodním kole italské Serie A nebyla uznána kvůli centimetrovému ofsajdu, který odhalil až videorozhodčí. Juventus ale přece jen vyhrál 1:0 gólem Chielliniho.

Stará dáma vstoupila do sezony bez svého hlavního trenéra. Maurizio Sarri léčí zápal plic, a proto nebude na lavičce ani v dalším utkání italské nejvyšší soutěže. Proto fotbalisty Juventusu koučoval asistent Giovanni Martusciello.

Možná i proto hráči italského velkoklubu nepůsobili na hřišti tak dominantně. Nicméně po Chielliniho gólu z 21. minuty se ujali vedení 1:0.


 

O minutu později se prosadil i Ronaldo. Portugalec převzal před vápnem přihrávku od Douglase Costy, následně si pohrál s obráncem a brankáři nedal šanci. Okamžitě se běžel radovat a předvedl i svou obvyklou oslavu.

Jenže celou situaci přezkoumával videorozhodčí, který odhalil centimetrový ofsajd. Jak je vidět ze záběru, šlo opravu o velice těsnou situaci. Hlavní rozhodčí tak branku neuznal a hrálo se dál za stavu 1:0.

Související obsah


 

Tento výsledek ale nejlepší italský tým udržel a nový ročník Serie A začal vítězně. Jen Ronaldo si musí na svou první trefu počkat.

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události