Fotbal

Z vítěze Ligy mistrů se stal pořádný tlouštík! Sneijder ukázal svůj pupek

Z vítěze Ligy mistrů se stal pořádný tlouštík! Sneijder ukázal svůj pupek
Wesley Sneijder evidentně přibral | Zdroj: profimedia.cz

Oficiálně je ve fotbalovém důchodu čtrnáct dnů. A jak je vidět, nizozemský rekordman v počtu startů za národní tým Oranje, Wesley Sneijder si ho užívá plnými doušky.

Má za sebou bohatou kariéru, během které válel za takové kluby jako Real Madrid či Inter Milán. S italským velkoklubem také kromě vítězství v Serii A opanoval v roce 2010 i Ligu mistrů. V reprezentaci odehrál 134 utkání, což je národní rekord. Pětatřicetiletý Sneijder má tedy rozhodně na co vzpomínat.

Momentálně si tak plně užívá sportovní důchod. Nejprve se v pátek zúčastnil exhibice proti amatérskému holandskému klubu DHSC a o den později zavítal jako divák na duel nizozemské ligy mezi Utrechtem a VVV Venlo.


 

Z dostupných záběrů je jasně vidět, že za poslední dobu fotbalista, který ve své největší formě vážil něco mále přes 70 kilogramů, pořádně přibral.

Související obsah

O Sneijderovi se také na konci června psalo kvůli incidentu v ulicích Utrechtu, kdy opilý zdemoloval cizí auto a musel zaplatit pokutu ve výši 6 tisíc eur (přes 150 tisíc korun).
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události