Tenis

To už přehnal! Kyrgios dostal tvrdý trest, hrozí i dlouhý distanc

To už přehnal! Kyrgios dostal tvrdý trest, hrozí i dlouhý distanc
Zdroj: Profimedia

Úletů už bylo dost. Vedení ATP došla trpělivost a Nicku Kyrgiosovi vyměřila exemplární trest. Pokud v průběhu půl roku opět ujede, nezahraje si dlouhých 16 týdnů.

Rebel, bouřlivák, nevychovanec. Tak se mluví o „zlém hochovi tenisu“ Nicku Kyrgiosovi. Ten dokáže jeden týden ovládnout celý turnaj a ten další odchodit první kolo. Do toho rozmlátí pár raket a pohádá se s rozhodčím. To je klasika australského tenisty.


Jenže po mnoha úletech už vedení ATP došla trpělivost a Kyrgiosovi dala podmíněnou pokutu 590 tisíc korun. A co víc, dala mu půlroční podmínku. Pokud během šesti měsíců australský tenista opět propustí uzdu emocím, nezahraje si 16 týdnů.

Související obsah


Za vše může řádění v Cincinnatti. Po druhém setu, který s Chačanovem prohrál v tie breaku, se dožadoval přestávky na toaletu, tu mu ale rozhodčí nepovolil. Horkokrevnému tenistovi to ale nevadilo a stejně si udělal, co chtěl. Odešel na záchod, vzal si na cestu dvě rakety a v útrobách tenisové arény obě rozmlátil! Pak se vrátil na kurt a ještě se stihl pohádat s rozhodčím.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události