Fotbal

Tvrdík čerpal inspiraci v šatně slávistek. A popsal, jak „rodil“ Škoda

Tvrdík čerpal inspiraci v šatně slávistek. A popsal, jak „rodil“ Škoda
Zdroj: Profimedia

Ve středu nehráli jen fotbalisté Slavie, ale i fotbalistky. Ty v Edenu odehrály odvetu prvního kola Ligy mistryň proti skotskému celku Hibernian. Ten porazily 5:1 a bez problémů postoupily do další fáze. Do šatny se po utkání přišel podívat i předseda představenstva Jaroslav Tvrdík, který také vysekl poklonu Milanu Škodovi, jemuž se ve středu narodil syn a navíc vstřelil čtyři góly Vyšehradu v poháru.

Dvojitý úspěch fotbalové Slavie. Nejprve hráči přejeli ve třetím kole MOL Cupu Vyšehrad 8:0, pak hráčky zcela jednoznačně přehrály Hibernian.

A právě na utkání svěřenkyň Michala Kolomazníka se byl podívat předseda představenstva Sešívaných Tvrdík. Ten pak také zavítal do šatny, kde přihlížel vítěznému pokřiku.


„Holkám obrovská gratulace k výsledku, k postupu a k parádnímu fotbalu. U děkovačky v kabině jsme hledali inspiraci pro Přému (brankář Přemysl Kovář, který má na starost děkovačku – pozn. aut.),“ napsal Tvrdík.

S ním byl v šatně i Milan Škoda, kterému se ve středu narodil syn Matias a pak Vyšehradu vstřelil čtyři branky. „Legenda v půl třetí ´rodí´, v půl páté spí, dopoledne hlídá, odpo dá čtyři fíky a večer fandí holkám v Edenu. A trochu slaví. Jak to ten Milan jenom dělá?,“ vysekl Škodovi Tvrdik poklonu.
 

Související obsah

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události