UFC

Z českých zástupců má Mach největší šanci v UFC uspět, říká komentátor

Milovníci bojů v klecích, tedy UFC zápasů, už odpočítávají poslední hodiny do chvíle, kdy v této show uvidí dalšího Česku blízkého zástupce. Přítel zpěvačky Moniky Bagárové, Machmud Muradov, jde do svého premiérového boje už v sobotu a stanice Nova Sport 2 bude u toho!

 Pokud mají bojovníci po celém světě jeden jediný sen, vemte jed na to, že by se klidně upsali ďáblovi, jen aby dostali smlouvu s milionářskou UFC.

Vstupenku do nablýskané show teď drží i Machmud Muradov. Ten se narodil v Uzbekistánu, posledních 8 let ale žije v Česku, hrdě se k němu hlásí a doufá, že si brzy vybojuje i české občanství.

„To bych chtěl, český pas, byl bych rád, ale jsem vděčný za to, co mám, nějaký lidi mají ještě horší problémy. Já jsem rád, že jsem tady a můžu reprezentovat i Česko i Uzbekistán,“ řekl Muradov.

Reportáž z odletu Muradova do Kodaně:

Obstojnou češtinu mu ochotně pomáhá pilovat i zpěvačka, finalistka soutěže SuperStar Monika Bagárová, se kterou už pár měsíců chodí a kromě toho ji zvládá ve volném čase zapojovat i do svých tréninků.
 

„Pokud budeme brát Macha jako českého zástupce, tak si myslím, že má určitě z těch všech dosavadních českých zástupců největší šanci. Má nejvíce vyhraných zápasů za sebou a navíc ho ještě podporuje boxerská hvězda a legenda Floyd Mayweather,“ konstatoval komentátor UFC na Nova Sport Michal Petrgál.
 

Mayweather mu na sociálních sítích dokonce vysekl poklonu. „Je to nejlepší zápasník na světě,“ napsal.
 


 

Ještě před pár lety měl Muradov hluboko do kapsy a přespával v tělocvičnách. Dnes mu patří pořádný bourák a v sobotu bude v Kodani v zápase s Italem Di Chiricem inspirovat svou bojovou technikou desítky milionů fanoušků.

Související obsah


 

Celý galavečer můžete v sobotu sledovat už od 17 hodin na stanici Nova Sport 2 a videoportálu VOYO.
 

vat, Martin Kasparides, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události