UFC

Bleskový konec! Madsen s Phillipsem umlátili soupeře za pár vteřin

Bleskový konec! Madsen s Phillipsem umlátili soupeře za pár vteřin
Zdroj: Profimedia

UFC v Kodani nenabídlo jen zápas česko-uzbeckého zápasníka Machmuda Muradova, ale také dvě bleskové K.O.. Postarali se o ně John Phillips a Mark Madsen.

Čeští fanoušci se těšili převážně na zápas mezi Machem Muradovem a Italem Di Chiricem, Kodaň ale nabídla i další parádní zápasy. A některé trvaly jen pár vteřin. Třeba souboj mezi Johnem Phillipsem a Alenem Amedovskim skončil po 17 sekundách.

Související obsah


Už po deseti vteřinách šel Amedovski k zemi a Phillips ho tam už snadno umlátil. Od fanoušků si po zásluze vyslechl potlesk ve stoje.


Ani souboj mezi Markem Madsenem a Danielem Belluardem netrval dlouho. Po půl minutě zápasu se dostali bojovníci k pletivu a následně na zem. Tam už měl jasně navrch Madsen. Dvacet vteřin bušil do svého soupeře hlava nehlava, až sudímu nezbylo nic jiného, než ho prohlásit za vítěze.


Diváci v kodaňské hale si užili i hlavní zápas večera. Hermansson dotáhl bitvu s Cannonierem do druhého kola, to ale trvalo jen 27 vteřin. Potom se Canonnier nekompromisně do svého soka pustil a zápas ukončil.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události