Hokej

Jágr sejmul Liberec! Pak vysvětlil, proč nešel na NHL v Praze!

Jágr sejmul Liberec! Pak vysvětlil, proč nešel na NHL v Praze!
Rozveselený Jaromír Jágr | Zdroj: profimedia.cz

Byl ústřední postavou sobotní dohrávky sedmého kola hokejové extraligy. Jaromír Jágr dvěma góly pomohl Kladnu k vítězství nad dosud neporaženým Libercem 5:3. Po utkání se také rozpovídal, proč v pátek nezavítal na NHL v Praze a šel radši na koncert.

Nejdříve dorazil svou vlastní střelu, pak zase pokus obránce Austina. Jágr obě dvě branky vstřelil z brankového prostoru. Navíc ta druhá byla vítězná. Pojistku pak Rytíři přidali do prázdné branky.

„Dali jsme gól a já jsem si myslel, že je to hotový, ale zase přišla odpověď. Nahoru dolů. Díkybohu, že jsme vyhráli. Ale musíme se z toho poučit. Jakmile vedeš 3:2 dvě minuty před koncem, tak velké mužstvo by to mělo udržet. Je vidět, že ještě nejsme velké mužstvo. Ale bojovnost tam určitě je,“ prohlásil legendární útočník, který si nechal ujít páteční utkání NHL mezi Philadelphií Flyers a Chicagem Blackhawks v pražské O2 Aréně.

Související obsah

„Pro mě je důležitější tohle naše mužstvo. A dnešní výkon. Kdybych šel, vrátil bych se pozdě, byl bych unavený. Někde sedět čtyři hodiny, to ne, člověku ztvrdnou nohy. Nechci být divák, chci být pořád herec. Takže chci hrát. Pro mě je to důležitější,“ vysvětlil.

Související obsah

Místo hokeje zašel radši na koncert popové divy Sandry. „Začínalo to v sedm, takže to bylo bez problémů. Vrátil jsem se domů brzo,“ uvedl.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události