UFC

Bývalá šampionka Jedrzejczyková slaví v UFC další vítězství

Ukončení před limitem se diváci v Tampě během hlavního zápasu UFC Fight Night mezi Joannou Jedrzejczykovou a Michelle Watersonovou nedočkali. Bývalá šampionka UFC Jedrzejczyková vyhrála až po rozhodnutí sudích.

Fanoušci UFC si užili vyrovnaný zápas. Obě bojovnice se snažily ukončit zápas před limitem. Aktivní byla hlavně Polka Jedrzejczyková, která na začátku souboje udávala tempo. Nicméně nejnebezpečnější útok v prvním kole předvedla Američanka. Ta chytla soupeřku pod nohou a táhla na okraj oktagonu, kde ji pak zasypala několika údery. Jedrzejczyková se však ubránila.

Ve druhém kole už to vypadalo, že Polka Američanku uškrtí. Jenže svůj chvat nedotáhla až do úplného konce, takže místo toho, aby se Watersonová vzdala, pokračovala v boji. Nezastavilo ji ani krvácení z nosu.

Ve třetím kole to byla právě ona, která mohla zápas ukončit. Jenže ani Watersonové se nepovedlo soupeřku uškrtit. Jedrzejczyková na poslední chvíli vyklouzla. I ve čtvrtém kole byla Američanka aktivní, ale opět doplatila na to, že nedokázala soupeřku ukončit. Totéž platilo i o pátém kole.

Nakonec tak o vítězce rozhodli rozhodčí. Všichni se shodli na vítězství Jedrzejczykové (50:45, 50:45, 49:46).

Jedrzejczyková si tak vylepšila bilanci na 16 výher a 3 porážky. Watersonová má bilanci 17:7.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události