Fotbal

El Clásico je odloženo na neurčito, vedení ligy se bojí o bezpečnost!

El Clásico je odloženo na neurčito, vedení ligy se bojí o bezpečnost!
Zdroj: Profimedia

V evropských soutěžích není sledovanějšího zápasu, než je španělské El Clásico, to nejbližší se ale přesunulo na neurčito. Můžou za to rozsáhlé protesty, které jsou v katalánské metropoli naplánované na stejný den, jako derby dvou nesmiřitelných rivalů.

Mělo se hrát už za osm dnů, na atraktivní duel si fanoušci budou muset chvíli počkat. Ve stejný den, jako se mělo hrát El Clásico, se totiž v Barceloně budou konat protesty a demonstrace proti pondělnímu rozsudku Španělského nejvyššího soudu.


Ten odsoudil devět politiků na 9 -13 let vězení za uspořádání nezákonného referenda v roce 2017. Už v minulých letech byly demonstrace v Barceloně hodně vyhrocené a tak si dává fotbalová federace pozor.


Ta nabídla oběma klubům možnost hrát v Madridu, to se ale nelíbilo ani zástupcům Realu. Místo toho se zápas odloží a o termínu by si měly kluby rozhodnout v pondělí. Podle všeho by se ale mělo hrát v prosinci před zimní přestávkou.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.