Lemeiux trefil ramenem Kempného do hlavy, Gudas ho pomstil pěstmi

Půl roku byl zraněný, comeback ale Michala Kempného pořádně bolel. Už v páté minutě ho ramenem trefil Brendan Lemieux, svého parťáka ale pěstmi pomstil Radko Gudas.

V březnu se Michal Kempný zranil a po operaci stehenního svalu chyběl Capitals přes půl roku. Návrat na led český obránce oslavil gólem a výhrou 5:2 nad Rangers, úvod utkání ho ale bolel.

Už v páté minutě ho u mantinelu tvrdě trefil ramenem do hlavy Brendan Lemieux a Kempný se sesunul k zemi. Toho si všiml jeho parťák Radko Gudas a jel ho pomstít.

Jenže to se českému ranaři úplně nepovedlo. S kanadským útočníkem si vyměnili pár ran, pak ho ale Lemieux zalehl a bylo po bitce. Oba účastníci rvačky si šli následně odpočinout na pět minut na trestnou lavici. Tam Gudase za chvíli doplnil i Kempný, který dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění.

hp, TN.cz

Noční výsledky NBA: Phoenix zaznamenal už 17. výhru v řadě

Brooklyn Nets –⁠ New York Knicks 112:110, Toronto Raptors –⁠ Memphis Grizzlies 91:98, Phoenix Suns –⁠ Golden State Warriors 104:96, Portland Trail Blazers –⁠ Detroit Pistons 110:92, Sacramento Kings –⁠ Los Angeles Lakers 92:117

Newcastle stále čeká na první výhru, Leeds zapsal důležité tři body

Newcastle remizoval v utkání 14. kola na domácím hřišti s Norwichem 1:1 a zůstává nadále bez jediné výhry. Duel mezi Leedsem a Crystal Palace nabídl jediný gól, v nastaveném čase se z penalty trefil Raphina a Leeds získal drahocenné tři body.