Tenis

Španělský fenomén do toho praštil! Nadalova svatba stála přes milion

Španělský fenomén do toho praštil! Nadalova svatba stála přes milion
Zdroj: Profimedia

Tak i poslední z velkých tenisových šampionů se oženil. Rafael Nadal si po téměř patnáctiletém vztahu bere svoji přítelkyni Marii Franciscu Perellovou a jejich doslova pohádková svatba překypovala luxusem.

Devatenáctinásobný grandslamový vítěz přiznal vztah se svou o dva roky mladší přítelkyni už v roce 2005, kdy získal svůj první titul na Rolland Garros. Nicméně na zásnuby španělský tenista čekal až do minulého roku, kdy svoji polovičku požádal o ruku v Římě.


Svatební obřad se konal v sobotu kolem poledne a to v nádherných, kouzelných podmínkách. Nadalovi nevadilo na luxusní svatbu vysázet přes milion korun na pronajmutí jednoho z nejromantičtějších sídel v Evropě zvané La Fortaleza, které se nachází na ostrově Mallorca, odkud španělský tenista pochází. Na stejném místě se na začátku roku například ženil také fotbalista Realu Madrid Gareth Bale.
 

Na svatební ceremonii nechyběli bývalí španělští tenisté David Ferrer a Carlos Moya, který je poslední roky také Nadalovým trenérem. Svatbu si nenechal ujít ani bývalý španělský král Juan Carlos I. s manželkou Sofií.Nadal je tak pomyslným posledním členem velké tenisové čtyřky, který se oženil. Jeho konkurenti Roger Federer, Andy Murray a Novak Djokovičem mají svatbu už dávno za sebou
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události