Fotbal

Majitel Beckham odtajnil velkolepé plány. Fanoušci fotbalu si užijí luxus

Majitel Beckham odtajnil velkolepé plány. Fanoušci fotbalu si užijí luxus
Zdroj: Instagram

To bude nádhera. Bývalý hráč a současný majitel fotbalového klubu Inter Miami David Beckham přišel s novými plány ohledně výstavby fotbalového svatostánku a hráči i diváci se mají na co těšit. Vše bude však hotové až za tři roky.

David Beckham je zase o krok blíže svému snu. Už teď je jisté, že od příští sezony bude jeho klub z východního pobřeží hrát americkou MLS. Nyní uveřejnil i vizualizaci k výstavbě jejich nového domovského sídla.


A jak fotbalisté, tak fanoušci si užijí obrovského luxusu. Nový stadion se bude jmenovat Miami Freedom Park a kapacitu bude mít 25 tisíc diváků. Podle odhadů se cena vyhoupne až na 1 miliardu amerických dolarů (téměř 23 miliard korun). Stadion nabídne kromě sportovního zázemí, také speciální tribunu na střeše, která nabídne přijemné posezení s barem.Fotbalisté Miami si však na novém hřišti jen tak nezakopou. Freedom Park totiž bude hotový nejdříve v roce 2022, do té doby hráči odehrají dvě sezony na opraveném stadionu v severním Miami.David Beckham usiloval o založení nového klubu v MLS už na sklonku své kariéry. Oficiální žádost však poslal až v roce 2014. „Bylo to náročné a rodilo se to v bolestech,“ vyjádřil se už před časem anglický záložník ke složitým administrativním a právním nástrahám k udělení licence. Náročné bylo podle Beckhama najít i potřebné sponzory, kteří mu pomůžou jeho kýžený sen dotáhnout až do zdárného konce.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události