UFC

Pudilová odtajnila termín zápasu, bude bojovat na stejném turnaji jako Conor!

Pudilová odtajnila termín zápasu, bude bojovat na stejném turnaji jako Conor!
Lucie Pudilová se může těšit na další zápas v UFC | Zdroj: profimedia.cz

Jediná česká zápasnice v UFC se opět chystá do akce. Její trenér Ladislav Erdélyi prozradil, že bude zápasit na stejném turnaji jako Conor McGregor. A to už 18. ledna 2020!

Pudilová v tomto týdnu oznámila podepsání smlouvy na nový zápas, o termínu a soupeřce se ale jen spekulovalo. Proti komu se postaví, se zatím stále neví, termín a místo už je ale známé. Fanoušci UFC si můžou do diářů napsat datum 18. ledna. To UFC zavítá do Las Vegas. 


Pro jedinou českou zástupkyni v UFC se bude pravděpodobně jednat o existenční souboj. Po šesti zápasech má bilanci dvou výher a čtyř porážek. A co víc, momentálně má tři prohry za sebou. Do karet jí ale hraje fakt, že i přes porážky byl už dvakrát vyhlášený její souboj zápasem večera. 
 

Poslední neúspěch přišel v srpnu, kdy Pudilová nestačila na Antoninu Ševčenkovou. Česká bojovnice se nechtěla vzdát a kyrgystánská soupeřka ji ve druhém kole tvrdě uškrtila. 
 

Související obsah


Na 18. ledna naplánoval svůj velkolepý návrat i Conor McGregor. Ten se představil v oktagonu naposledy 6. října 2018, kdy ho porazil Chabib Nurmagomedov. Ani jeho soupeř ale zatím není známý. 
 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události