APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Los MOL Cupu: Baník vyrazí na Spartu, Plzeň čeká Boleslav

Los MOL Cupu: Baník vyrazí na Spartu, Plzeň čeká Boleslav
Zdroj: Profimedia

Fotbalisty Baníku Ostrava čeká ve čtvrtfinále MOL Cupu cesta na pražskou Spartu. Plzeň na domácím stadionu vyzve Mladou Boleslav.

Baník v osmifinále čekal ten nejtěžší soupeř. Obhájce titulu i pohárového vítězství Slavia. Tu vyřadili ostravští 2:0 po prodloužení a ve čtvrtfinále je čeká další soupeř z Prahy. 
 

Vyrazí totiž na půdu odvěkého rivala z Letné. Sparta zatím neměla těžké soupeře. Ve třetím kole vyřadila Jihlavu a ve čtvrtfinále přejela České Budějovice 4:0.


Plzeň se v minulém pohárovém zápase natrápila a až v prodloužení porazila třetiligový Chlumec nad Cidlinou. O semifinále zabojuje proti Mladé Boleslavi, která prošla přes Zlín. 


Do prodloužení muselo i Slovácko, které přešlo přes Viktorku Žižkov. Do Uherského Hradiště zamíří ze severu Čech Liberec, který si poradil s Teplicemi. 
 

Poslední dvojici tvoří Olomouc s Jabloncem. Ani jeden z týmů v minulém kole nedostal gól. Hanáci nedali šanci Dukle a nasázeli jí čtyři góly a Jablonec porazil Opavu 2:0.


 

Dvojice pro čtvrtfinále MOL Cupu:

Sparta - Baník

Plzeň - Mladá Boleslav

Slovácko - Liberec

Olomouc - Jablonec

hp, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události