MMA

Terminátor na kolenou! Vítězem zápasu století je Attila Végh

Terminátor na kolenou! Vítězem zápasu století je Attila Végh
Zdroj: Profimedia

Vyústění zápasu století ve vyprodané pražské O2 aréně přineslo překvapení. Terminátor Karlos Vémola, který byl brán jako favorit tohoto utkání dostal KO už v prvním kole a z vítězství se tak raduje slovenský fighter Attila Végh.

Čtyřiatřicetiletý rodák z Dunajské Stredy byl od začátku zápasu aktivnější a v oktagonu se výborně pohyboval. Vémolovi hned z první akce uštědřil pořádnou dělovku a vzápětí hned druhou pravačku přímo do pravého oka českého zápasníka. Terminátor vzápětí působil hodně otřeseně a nepomohly mu ani jeho pokusy dostat Végha na zem.


Po necelých dvou minutách přišel další úder pravačkou od slovenského bijce, který svým tvrdým hákem knokautoval Karlose Vémolu a o titulu bylo rozhodnuto! Attila Végh se tak v zápase století stal československou MMA jedničkou, zatímco jeho soupeř zažil svůj první knokaut v životě. 

V další zápasech se ukázal například i herec Jakub Štáfek, který svého soupeře Petera Benka doslova vypnul přesně mířeným direktem na hlavu.
 

Související obsah


 
Překvapení pak přinesl i hlavní předzápas a souboj o titul v těžké váze. Velký favorit a zkušený bojovník Viktor Pešta nestačil na svého soupeře Michala Martínka, který mu už v průběhu prvního kola zlomil čelist a Pešta nebyl schopen pokračovat. Martínek tak obhájil pás těžké váhy.

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události