Fotbal

Piqué naprášil spoluhráče: Alba nemá řidičák a na tréninky ho vozí otec!

Piqué naprášil spoluhráče: Alba nemá řidičák a na tréninky ho vozí otec!
Gerard Piqué práskl na Jordiho Albu, že nám řidičák | Zdroj: givemesport.com/profimedia.cz/koláž tn.cz

Hvězdný stoper Barcelony Gerard Piqué na svého spoluhráče a krajana Jordiho Albu prásknul nečekanou věc. Krajní obránce stále ve svých 30 letech nemá řidičský průkaz, takže ho na tréninky vozí jeho táta.

Piqué před pár dny přijal pozvání do španělské televizní šou La Resistencia (Odpor). V ní dostal otázku na to, co snídá největší vycházející klenot španělského velkoklubu sedmnáctiletého Ansu Fati.

„Upřímně řečeno, to není otázka, nad kterou jsem někdy přemýšlel. Vím jenom, že ho na tréninky vozí jeho otec. Stejné to je i u Jordiho Alby, toho také vozí jeho otec,“ odpověděl Piqué.

U Fatiho se není čemu divit, vždyť je to teenager, a navíc se ve Španělsku může řídit až od 18 let. Jenže u Alby, vítěze Ligy mistrů či mistrovství Evropy, je to zarážející.
 

Alba vydělává týdně v přepočtu na české koruny 4 miliony, přesto nemá řidičák. Důvod, proč ho nemá, Alba nikdy veřejně neřekl a neprozradil ho ani Piqué.

Související obsah


 

Alba hraje za Barcelonu od července 2012 a vyhrál s ní už patnáct trofejí. Tou nejcennější je triumf v Lize mistrů v roce 2015.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události