UFC

Řekl si Štáfek o další zápas? Šéfům Oktagonu poslal jasný vzkaz

Řekl si Štáfek o další zápas? Šéfům Oktagonu poslal jasný vzkaz
Jakub Štáfek Zdroj: Profimedia

Při své premiéře v MMA poslal Jakub Štáfek svého soupeře za 69 vteřin k zemi a ihned se spekulovalo, jestli hvězdu Novy ještě v oktagonu uvidíme. Teď sám bojovník naznačil, že se dalšímu zápasu nebrání a řada je na představitelích největší české MMA organizace.

Když sledovali diváci Zápasu století poprvé v akci Jakuba Štáfka, nestačili se divit. Seriálový herec rychle ukončil Petra Benka a stal se jednou z hvězd večera. „Bojové sporty mi daly disciplínu, je to super a budu minimálně pasivně pokračovat. Mám za sebou finále Projektu X, teď se chystám na dovolenou a večer si objednám kyblík KFC. To je všechno, kam vidím,“ prohlásil krátce po zápase.


Týden po akci už ale mluví trochu jinak. „Moc děkuji Oktagonuza tu možnost. Bylo to TOP. Třeba ještě něco vymyslíme. Co Ondřej Novotný a Pavol Neruda?" cituje Štáfka MMA Shorties.

Související obsah


Štáfek zatím vyhrál jeden zápas v boxu a jeden v MMA, a tak má svoji kariéru v bojových uměních dobře rozjetou. „Kdyby měl možnost a chtěl se tomu věnovat ještě víc, myslím si, že by pár zápasů proti lepším soupeřům zvládl. Štáfek je jedním z pozitivních příkladů, kdy se celebrity pouští do bojových sportů. U něj to vůbec není trefa vedle, ba naopak,“ potvrdil jeho talent komentátor UFC Michal Petrgál.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události