Fotbal

Sobec Ronaldo! Spoluhráči ukradl jasný gól! VIDEO

Sobec Ronaldo! Spoluhráči ukradl jasný gól! VIDEO
Cristiano Ronaldo Zdroj: profimedia.cz

Fotbalová superstar Cristiano Ronaldo má na dosah velký gólový milník. Už jenom jedna trefa ho dělí od toho, aby v reprezentaci nastřílel 100 branek. Tu poslední, devětadevadesátou, vstřelil v nedělním kvalifikačním duelu o EURO 2020 proti Lucembursku a nutno dodat, že to nebyla žádná úchvatná trefa. Naopak. Spíš se jednalo o „krádež“.

Portugalci se výhrou 2:0 kvalifikovali jako sedmnáctý tým na evropský šampionát. Hodně velkou zásluhu má na tom i Ronaldo. Ten byl s jedenácti trefami nejlepším střelcem týmu v kvalifikaci. Tou poslední jistil výhru nad outsiderem skupiny B.

V 86. minutě aktivní Ronaldo dokopl míč do sítě, ačkoliv balon směřoval po střele spoluhráče Joty do sítě (ve videu čas 4:23).


 

Ronaldo se tak dokonale „pomstil“ za to, co se mu před necelými čtrnácti dny stalo v Juventusu při zápase Ligy mistrů. To míč směřující po jeho střele do sítě na brankové čáře dorazil Ramsey. Velšský záložník se pak za to skrze média Ronaldovi omluvil.
 

Omluví se teď Ronaldo za to samé Jotovi? Určitě ne, vždyť Ronaldo je v Portugalsku brán jako modla. Jako nadčlověk, který může vše. I „brát“ spoluhráčům jasné góly. Navíc v tu chvílí vůbec nepřemýšlíte nad tím, jestli míč směřuje do brány nebo ne. Jen chcete dát gól.
 

Související obsah

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události