Lední hokej

Čech šel znovu na led! V Londýně u toho byl i Vémola nebo Koller

Petr Čech, Jan Koller, Horst Siegl a další čeští sportovci se potkali v jednom týmu. Výběr osobností sehrál 17. listopadu charitativní hokejový zápas proti Čechům a Slovákům žijícím v Anglii. Na střídačku dorazil dokonce i bojovník z MMA Karlos „Terminátor“ Vémola.

Oslavy sedmnáctého listopadu se v Londýně nesly v hokejovém duchu. Do Londýna dorazila řada osobností ze světa sportu, kultury, ale i z podnikatelské sféry.

Na ledě se tak objevili například fotbalisté Horst Siegl a Jan Koller. Bránu střežil ikonický český fotbalový gólman Petr Čech.

Jako zvláštní host se na ledu objevil MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola. Ten po prohře v Zápase století podstoupil operaci ramene, a tak má během rekonvalescence čas věnovat se i jiným záležitostem, než jen tréninku. Celou akci dokumentoval na svém Instagramu.
 

Tým HC Olymp vedený trenérem a hercem Martinem Dejdarem svedl exhibiční utkání ve sportovním svatostánku Alexandra Palace, který je mimo jiné dějištěm největších turnajů v šipkách. Výtěžek akce bude darován nadačnímu fondu Kapka naděje.

Související obsah

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události