Rytíři Kladno dostali další netradiční pokutu od vedení hokejové extraligy. Poté, co byl v úvodu sezony potrestán Jaromír Jágr za to, že neměl při rozbruslení helmu, pyká další hráč Rytířů. Vítězslav Bílek totiž neměl jmenovku na svém dresu a dostal pokutu v hodnotě 10 tisíc korun.
Šestatřicetiletý útočník posílil kladenské hokejisty teprve před týdnem a od té doby nastoupil do třech extraligových utkání. Pokaždé však bez svého jména na dresu. Podle herního řádu, však může hráč bez jmenovky nastoupit pouze do dvou zápasů, pak ho čeká pokuta.