Tenis

Už je to blízko! Šafářová září a pár dnů před porodem ukázala bříško

Už je to blízko! Šafářová září a pár dnů před porodem ukázala bříško
Zdroj: Profimedia

Lucie Šafářová odpočítává své poslední dny před narozením prvního potomka. Už v polovině prosince by měla na svět přijít její holčička a Šafářová, kterou naplno povzbuzuje její přítel Tomáš Plekanec, tak ve středu také zveřejnila dojemný příspěvek o svém těhotenství.

„Den po dni více obdivuji přírodu, a to jakým zázrakem si počíná a přináší nový život. Těhotenství přináší pro ženu spoustu změn jak na těle, tak na duši,“ začala se svojí zprávou bývalá skvělá tenistka, která zmínila, jak pro ni jako sportovkyni je složíte vyrovnat se s tím, že se nemůže pohybovat, na což byla během své bohaté kariery zvyklá.

Související obsah„Myslím, že pro sportovkyni je to ještě o to větší změna, když se nemůže hýbat, jak je zvyklá celý život, přibere kila, která nikdy neměla, místo toho být tvrdá a bojovná se mění na měkkou a jemnou ženu, která má úplně jiné priority,“ dodala dvaatřicetiletá brněnská rodačka.Šafářová na fotce pózuje se svým přítelem hokejistou Tomášem Plekancem, který momentálně válí za extraligovou Kometu Brno. I když je časově hodně vytížený, je pro Lucku v klíčových chvílích velkou oporou. Nedávno například postavil kolébku pro jejich už brzy narozenou dcerušku.

Související obsah„Muži s námi v tomto období někdy musí být o to více trpělivý a láskyplní. Já děkuji, že jednoho takového mám doma, který mi je oporou po celý ten čas! Těším se, jaká bude ta další etapa, až tu malá bude s námi a jsem vděčná za celé tohle období rostoucího bříška,“ uzavřela Šafářová.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události