Fotbal

Hazard propásne El Clásico! Fanoušci Realu ztrácí trpělivost

Hazard propásne El Clásico! Fanoušci Realu ztrácí trpělivost
Zdroj: Profimedia

Eden Hazard měl být pro Real Madrid velkou posilou, přišel v létě za 100 milionů eur, jenže hned po příchodu měl zdravotní problémy se stehnem. Nastoupil ke třinácti zápasům, ve kterých vstřelil pouze jeden gól a kvůli zlomenému kotníku propásne i své první El Clásico.

Měl být velkou hvězdou, která pozvedne hru Realu. Bílý balet skončil poslední dvě sezony ve španělské lize na třetím místě, proto vedení neváhalo za Belgičana utratit astronomických 100 milionů eur (v přepočtu přes dvě a půl miliardy korun), aby se Real vrátil zpět na trůn španělské La ligy.


Hazard však hned na začátku sezony pobouřil fanoušky madridského velkoklubu, když do přípravy dorazil se zjevnou nadváhou.

Související obsah

První tři ligové zápasy nehrál kvůli poraněnému stehennímu svalu. Když se poté zapojil do zápasů, rozhodně zůstal za očekáváními. Od jedné z nejdražších ofenzivních hvězd současnosti se čekalo více než jeden vstřelený gól za 13 zápasů.


A tím zklamání pro fanoušky Realu neskončilo. Ze souboje Ligy mistrů proti PSG musel odstoupit kvůli zraněnému kotníku. Podle původní diagnózy měl být kotník pouze zvrtnutý, jenže další testy nyní odhalily zlomeninu, což znamená minimálně měsíční absenci.


Bílý balet bude v prosinci hrát ještě 4 ligová utkání a jedním z nich je i dohrávka odloženého zápasu s Barcelonou. Pro Hazarda to mohlo být první El Clásico, které si zahraje, jenže kvůli zlomenině je už nyní jisté, že si na to své první bude muset ještě počkat.

Související obsahReal se nyní nachází v lize na druhém místě pouze o skóre za Barcelonou a v Lize mistrů už si postup do jarní fáze vybojoval, takže alespoň s výsledky mohou být madridští fanoušci spokojení, protože s utracenými sto miliony eur za Hazarda spokojení rozhodně nejsou.

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události