Tomáš Plekanec

Plekanec si dobírá Jágra! Co mu vzkazuje ohledně Hantuchové?

Plekanec si dobírá Jágra! Co mu vzkazuje ohledně Hantuchové?
Zdroj: Profimedia

Tomáš Plekanec je v dobré náladě. Společně se svou novou partnerkou Lucií Šafářovou očekávají v nejbližších dnech narození potomka a úsměv na rtu mu navíc vyloudila informace o schůzce starého kamaráda Jaromíra Jágra se slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou.

A nebyl by to Plekanec, aby nevyslal směrem k číslu 68 přesně mířený vtípek. „Nevím, jestli jsou ty informace pravdivý, ale kdyžtak jsme připravený na deblíka,“ pálí Plekanec na Jágra. Aby to věděl celý svět, neopomněl Plekanec přidat stejnou informaci i v angličtině.


Pokud by se totiž opravdu potvrdilo, že to mezi Jaromírem a Danielou zajiskřilo, byl by na světě v krátké době další hokejovo-tenisový pár.

Zdroj: Instagram

Jágr zaručené zvěsti o noční schůzce se sympatickou slovenskou tenistkou zatím nechtěl nijak blíže komentovat a a detaily si prý nechá pro sebe, sdělil při víkendovém setkání s novináři.

Související obsah

Mimochodem, pokud pátráte v paměti, kdy naposledy se Daniela Hantuchová a Lucie Šafářová potkaly na kurtu, tak to naposledy bylo v roce 2011 ve Fed Cupu v Bratislavě, kde Češky načaly svou cestu za konečným triumfem a úspěšnější byla Lucie Šafářová. Ta má také lepší vzájemnou bilanci, vyhrála 2 zápasy ze tří.

Zdroj: Profimedia
ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tomáš Plekanec

Důležité Události