Tenis

"Profesionální" tenista baví celý svět. V zápase neuhrál ani jeden bod

"Profesionální" tenista baví celý svět. V zápase neuhrál ani jeden bod
Zdroj: Twitter

Ukrajinský tenista Artem Bahmet na sebe upozornil hodně nevídaným způsobem. Zaujal totiž naprosto příšerným výkonem, který předvedl na turnaji ITF Futures v Dauhá, kde prohrál proti Thajci Krittinovi Koaykulovi dvakrát 0:6. Během celého zápasu navíc nevyhrál ani jednu výměnu.

Pro 27letého Bahmeta to byl sice jeho první profesionální zápas. Jeho soupeřem byl však thajský tenista, kterému patří v žebříčku ATP až 1369. pozice. Průběh zápasu byl přesto až podezřele jednoznačný. Na Ukrajinci totiž bylo od pohledu vidět, že raketu v ruce drží pravděpodobně poprvé a s tenisem rozhodně moc zkušeností nemá.Artem Bahmet nakonec prohrál všech 48 výměn v zápase a s Koaykulem podlehl jasně za 22 minut. Ostatně video se sestřihem některých tenisových akcí ze zápasu působí až komicky. Ukrajinec na záběrech netrefuje míče a po kurtu se jenom plouží. Okamžitě se tak stal terčem posměchu.

Související obsah


Nicméně představení sedmadvacetiletého tenisty na tenisovém okruhu působí až podezřele. Pochybnosti totiž rozvířil screenshot ze sázkařského fóra, kde se pár chlubí, že díky jednoznačné prohře Bahmeta získal do svého rozpočtu celkem 2 400 dolarů, v přepočtu přes 55 tisíc korun. Dvojice si pak prý udělala hezký výlet do katarského Dauhá, kde se tenisový turnaj také konal.

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.