MMA

Kdy bude další UFC zápas? Mach Muradov sdělil podrobnosti

Český Uzbek Muradov během tří měsíců zvládl v nejprestižnější MMA organizaci hned dva duely. Obě vystoupení v UFC vyhrál a prodloužil úspěšnou sérii na 13 vítezství v řadě. Mach v exkluzivním rozhovoru pro televizi Nova prozradil, kdy chce znovu zápasit.

Premiéru v UFC měl v září na galavečeru v Kodani, kde jednomyslným rozhodnutím porazil Itala Di Chirica (12-4-0). Podruhé se v kleci nejprestižnější MMA organizace střetl 7.prosince s Trevorem Smithem (15-10-0), kterého uspal ve třetím kole.
 

Po úspěšném, avšak nabitém závěru roku 2019, si Mach konečně užívá klidnější režim. Nicméně stále se pravidelným tréninkem udržuje v kondici. V rozhovoru pro televizi Nova nastínil, kdy bude znovu v oktagonu: „Chtěl bych březen. Ale nevím, třeba mi zítra zavolají a řeknou, že za dva týdny mám zápas. To beru.“

Související obsah

Machmud Muradov (24-6-0) neví s kým, ale je rozhodnut kdy. Stejně tak si je jistý, v jaké váhové kategorii bude jeho příští zápas. Krátce po podpisu smlouvy s UFC sice naznačil, že by časem chtěl přestoupit do velterové váhy (do 77 kg), ale nakonec se rozhodl jinak.

Související obsah

Po dvou výhrách ve střední váze (do 84 kg) nepotřebuje jít do nižší kategorie. „Jsem dvacátý osmý nebo dvacátý devátý ve světě. Necítím nějakou velkou převahu, a tak ve váze zůstanu,“ prozradil Mach v rozhovoru pro TV Nova.


 

David Chmátal, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události