Krásné gesto! Mbappé podepsal fanouškovi knížku přímo na hřišti

Ačkoliv je mu teprve 21 let, už je Kylian Mbappé fotbalovou megastar a fanoušci jsou z něj u vytržení. Jeden z jeho obdivovatelů dokonce neváhal během ligového utkání mezi Paris Saint-Germain a Amiens vběhnout na trávník, aby od svého miláčka získal podpis. Francouzský šikula, který v zápase vstřelil dva góly, však svého malého příznivce neodmítl a s autogramem mu vyhověl. PSG navíc nakonec zvítězilo 4:1.

K situaci došlo už za rozhodnutého stavu, v probíhající 90. minutě najednou přiběhl z postranní čáry malý fanoušek, který utekl i přítomnému pořadateli a zamířil si to přímo k Mbappému. Ten svého překvapivého návštěvníka přátelsky objal a následně ho doprovodil zpátky mimo hřiště. Během jejich krátké procházky mu navíc podepsal knížku, kterou chlapec vytáhnul ze své bundy.

Jediní, kdo nebyli ze sympatického gesta francouzského útočníka nadšení, byli fotbalisté Amiens, kteří dostali od PSG čtyři góly, a navíc se v závěru kvůli tomuto momentu dobré dvě minuty nehrálo.

Kylian Mbappé má v letošní sezoně fantastickou formu. Jen za prosinec vstřelil už devět branek a s jedenácti trefy je nejlepším pařížským střelcem. Daří se i celému PSG, které vyhrálo šestý zápas v řadě a pauzu během vánočních svátků stráví na prvním místě se sedmibodovým náskokem na druhý Marseille.