Fotbal

Ronaldo se zase předvedl! Po finále ukázal, jak velký je sobec

Ronaldo se zase předvedl! Po finále ukázal, jak velký je sobec
Frustrovaný Cristiano Ronaldo Zdroj: profimedia.cz

Opět ukázal, že fotbal dělá proto, aby vítězil. Cristiano Ronaldo chce za každou cenu vyhrávat. Chce sbírat trofeje. Jenže v nedělním finále italského Superpoháru Juventus prohrál s Laziem Řím 1:3 a slavný Portugalec ukázal svou stinnou stránku.

Ronaldo je egoistou, ale i fotbalistou par excellence. Jenže ani on nedokázal překonat brankáře římského celku a Juventus tak touženou trofej nezískal. Stará dáma po první půli držela nerozhodný výsledek 1:1, ale ve druhé půli dvakrát inkasovala. Finále, které se hrálo v Rijádu v Saúdské Arábii, tak ovládlo Lazio.
 

Čtyřiatřicetiletý Portugalec na sebe nejvíce upozornil až po utkání. Nejprve si šli hráči Juventusu pro stříbrné medaile. Tu si ale Ronaldo hned, jak ji dostal, sundal z krku.


 

Pak, když fotbalisté Lazia šli pro trofej a zlaté medaile, hráči Juventusu jim tleskali. Až na jednoho. Ronaldo byl tak frustrovaný a naštvaný, že soupeři netleskal.
 


 

Je fakt, že pro rodáka z Madeiry šlo o velkou ránu. Vždyť poslední finále prohrál v roce 2013. Od té doby byl na klubové i reprezentační úrovni čtrnáctkrát ve finále a pokaždé zvítězil.


S Realem vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů, třikrát mistrovství světa klubů, dvakrát evropský Superpohár, jednou Španělský pohár a Superpohár. S Juventusem dobyl Italský Superpohár a s Portugalskem se stal mistrem Evropy a také vítězem Ligy národů.
 


 

Úctyhodná bilance, která v neděli večer skončila. Jako kdyby tomu Ronaldo ani nechtěl uvěřit.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události