Fotbal

Ronaldo řekl, co by chtěl dělat po kariéře. Je to pro něj velká výzva

Ronaldo řekl, co by chtěl dělat po kariéře. Je to pro něj velká výzva
Cristiano Ronaldo Zdroj: profimedia.cz

Pauzu v harmonogramu italské Serie A využil Cristiano Ronaldo k tomu, aby s rodinou zavítal na krátkou dovolenou do Dubaje. Ve Spojených arabských emirátech se také zúčastnil mezinárodní sportovní konference, kde mimo jiné nastínil, že by se rád po konci kariéry stal hollywoodským hercem.

Věk se nedá zastavit. To moc dobře ví i portugalský útočník. Přesto ve čtyřiatřiceti letech patří společně s Lionelem Messim mezi nejlepší fotbalisty na světě. Hvězda Juventusu se ale na konferenci rozpovídala, kdy hodlá pověsit kopečky na hřebík a co pak chce dělat.

„Před několika lety byla věková hranice, kdy fotbalisté odcházeli do důchodu, okolo 30,32 let. Nyní vidíte borce, kteří hrají i ve 40 letech. Kdy já skončím? V momentě, kdy mé tělo už nebude reagovat tím správným způsobem. To bude čas odejít. I pak ale budu pokračovat ve studiu,“ prohlásil Ronaldo.


 

„Jednou z věcí, kterou vnímám jako ohromnou výzvu, je hraní v Hollywoodu. Ale na to musíte mít velmi dobrou přípravu. Abyste dosáhli špičkový výkon, musíte mít také špičkovou angličtinu. Pak už nemusíte být nervózní,“ dodal.
 

Související obsah

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události