Fotbal

Podříznu vás! Kolumbijský útočník má opět zaděláno na problém

Podříznu vás! Kolumbijský útočník má opět zaděláno na problém
Zdroj: Profimedia

Ve fotbalovém světě patří tradičně mezi jedno z nejvypjatějších. Derby mezi skotským Glasgow Rangers a Celticem, co se týče emocí, opět nezklamalo. Nicméně agresivní gesto, které předvedl kolumbijský útočník Alfredo Morelos v závěru zápasu, může mít dohru.

Třiadvacetiletý Morelos, nezvládl bouřlivou atmosféru, která v Celtic Parku panovala. Útočník Rangers si totiž nechal dát během deseti minut dvě žluté karty a v závěru utkání tak musel trávník opustit. Při cestě směrem do sprch si však ještě neodpustil jedno hodně hloupé gesto, při kterém fanouškům vzkázal přejíždějící rukou po krku, že je podřeže.

Pro horkokrevného Kolumbijce se jedná už o druhou červenou kartu v krátkém časovém sledu. Před dvěma týdny byl totiž vyloučen v zápase proti Motherwellu a dostal stopku na jeden zápas. Nyní však může být absence ještě delší a fotbalistovi hrozí i finanční pokuta. Nicméně to je stále slabý odvar proti loňské sezoně, kdy dostal rovnou pět červených a k tomu ještě 18 žlutých karet.

Související obsah

Jediné, co ho tak může těšit, je forma jeho týmu. Rangers mají totiž už čtvrté vítězství v řadě a i přes vyloučení Morelose nakonec zvítězili nad Celticem 2:1. Na svého úhlavního konkurenta tak ztrácí Rangers v tabulce pouze dva body.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události