Jiří Procházka

Procházka dostal po triumfu v Rizinu výzvu. Chce ho šampion Bellatoru!

Procházka dostal po triumfu v Rizinu výzvu. Chce ho šampion Bellatoru!
Zdroj: Profimedia / instagram

Český fighter Jiří Procházka má po desátém vítězství v řadě v japonské serii Rizin novou výzvu. Na svém instagramu ho vyzval ke vzájemnému souboji veterán UFC a dvojnásobný šampion organizace Bellator Američan Ryan Bader.

Bader má za sebou osm let dlouhou kariéru v UFC a poslední tři roky je hvězdou Bellatoru. V té drží dva mistrovské pásy a s Procházkou už v minulosti o vzájemném souboji mluvili. Nyní to vypadá, že se prestižní souboj přiblížil.


„Gratuluji. Bohužel se nám nepodařilo domluvit zápas v rámci organizace Rizin. Co to ale zkusit v Bellator kleci? O titul šampiona polo-těžké váhy,“ vzkázal Ryan Bader na svém IG profilu Procházkovi.

Související obsah


Český bijec reagoval na poměry MMA velmi vtipně: „Nejprve musím udělat zkoušky ve škole, pak bude čas na zábavu,“ odpověděl Baderovi a od svého vyzyvatele dostal v odpovědi palec nahoru.


Procházkovi soubojem s Dollawayem skončila smlouva v Rizinu a už několikrát se snažil dát najevo, že by rád soupeře zvučnějšího jména. Série 10 vítězství v řadě mu ale rozhodně dává dobrý prostor pro vyjednávání.

Související obsah


Mimo Bellatoru se nabízí možnost jednat i s UFC, neboť svými impozantními vystoupeními si Procházka udělal jméno v celém světě MMA. Z posledních 10 utkání vyhrál 9 zápasů K.O., z toho osmkrát v prvním kole. Poslední prohru prožil v prosinci 2015 s Muhammadem Lawalem, toho ale letos v dubnu v odvetě zničil.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události