Toni Kroos

Klobouky dolů! Toni Kroos zahájil cestu do finále parádním kouskem

Klobouky dolů! Toni Kroos zahájil cestu do finále parádním kouskem
Zdroj: Profimedia

Hned úvodní minuty semifinále španělského fotbalového superpoháru přinesly jeden parádní moment. Na svědomí jej měl německý záložník Realu Madrid Toni Kroos. Z banálního rohového kopu udělal senzaci, kterou teď hltají všichni fotbaloví nadšenci!

Běžela teprve patnáctá minuta semifinálového klání mezi Realem Madrid a Valencií, když dostal klub z hlavního města Španělska k dispozici rohový kop. Exekuce se chopil třicetiletý Kroos, který dokonale překvapil celý stadion.

Související obsah

Záložník Realu Madrid doběhl k praporku a narovnal si míč. Místo centru ale zvolil geniální řešení! Všiml si totiž, že brankář Doménech je za malým vápnem a „rovná si“ obránce. Kroos na nic nečekal a precizním obloučkem zakroutil balon do volné branky.

Gólman Valencie si sice všiml, že se mu snáší nadýchaný bochánek do jeho svatyně, reagoval ale již příliš pozdě a doběhnout míč už nestihl.

Za neortodoxní řešení sklidil autor senzační trefy spoustu pochvalných komentářů. Na Twitteru mu pomyslný klobouček smekla i hvězda basketbalové NBA Luka Dončič.

Parádní kousek Kroose podpořil ještě v prvním poločase Isco. Ve druhém dějství navýšil vedení Realu Madrid Luka Modrič. Za Valencii korigoval v nastavení z penalty Dani Parejo.

Madridský celek tak postoupil do finále španělského superpoháru a zahraje si o jubilejní desátý triumf v této soutěži.

Související obsah

rwa, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události