Gaming Day

Muzeum Škody hostí Gaming Day, eSport čeká velký svátek

Muzeum Škody hostí Gaming Day, eSport čeká velký svátek
Zdroj: Škoda Auto

Nadační fond ŠKODA AUTO pořádá v muzeu mladoboleslavské automobilky jedinečnou událost ŠKODA Gaming Day. V rámci hlavního programu se můžete těšit na finálová klání turnajů v jedné z nejhranějších počítačových her v historii League of Legends a nejen na ni.

Dojde na souboje profesionálních hráčů a vítězů kvalifikačních kol v nejlepším fotbalovém simulátoru FIFA a vůbec poprvé v České republice na ty nejlepší kvalifikované hráče v hokejové klasice NHL!

Pro všechny, kdo by si chtěli zahrát soutěžní tituly NHL 20 a FIFA 20 budou připraveni protihráči z prostředí fotbalu, hokeje a florbalu z místních klubů FK Mladá Boleslav, BK Mladá Boleslav a Technology florbal Mladá Boleslav.

Každá z populárních her bude mít navíc své ambasadory z řad herních, či sportovních osobností jako jsou hokejový mistr světa Radim Vrbata nebo kapitán FK Mladá Boleslav Marek Matějovský.

V rámci finálového turnaje budete mít možnost porovnat své dovednosti i za volantem FABIA R5 ŠKODY Motorsport na WRC simulátoru s mistrem svého oboru Honzou Kopeckým, který přijde osobně zajet své nejrychlejší kolo! Pro maximální autentičnost a zážitek ze závodních simulátorů budou pro zapálené závodníky připravena speciální herní křesla!

Vstup na akci je po celý den zdarma a pro všechny s návštěvnickou páskou bude také zajištěn volný vstup na derby zápas Superligy florbalu domácích Technology florbal Mladá Boleslav proti FBC Česká Lípa, které se odehraje od 19h v MSH Mladá Boleslav.

Gaming Day přináší Nadační fond ŠKODA AUTO exkluzivně v Mladé Boleslavi dne 18. 1. 2020 od 12 hodin v prostorách ŠKODA Muzea.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události