Fotbal

Připomíná Harryho Pottera! Brankářce Liverpoolu spoluhráčka rozsekla čelo 

Připomíná Harryho Pottera! Brankářce Liverpoolu spoluhráčka rozsekla čelo 

Jak to tak vypadá, tréninky fotbalistek Liverpoolu nejsou žádné lehké výklusy. Své by o tom mohla říct brankářka Frances Kitchingová, která při úterním tréninku utrpěla hodně ošklivé zranění a nemohla tak nastoupit do utkání proti Bristolu. Se svým děsivým šrámem na čele se pak ukázala na svém instagramovém profilu.

Ačkoliv se muselo jednat o hodně bolestivé zranění, jednadvacetiletou gólmanku humor neopustil. Sama svoji fotku okomentovala větou, že vypadá jak strašák do zelí. Nicméně pak se přece jenom svěřila se svými aktuálními pocity.

Zdroj: Instagram

„Je to nejhorší zranění, které jsem kdy měla. Po mnoha otocích a bolestech se však konečně cítím o trochu lépe,“ dodala brankářka Liverpoolu, jež svoji kariéru započala v 10 letech a ve svém mladém věku stihla projít už zajímavé štace, jako je Sheffield, Chelsea nebo Watford.
 

Anglická gólmanka si ošklivě vypadající šrám odnesla po souboji na zemi, kde ji jedna ze spoluhráček roztrhla čelo kopačkou.

Související obsah


Kitchingová pak pozdravila své fanoušky a zároveň vyjádřila touhu se co nejdříve vrátit do branky. Svoje slova pak podepsala iniciály HP. Její jizva na čele totiž dost připomíná tvar blesku, kterou měl na hlavě slavný knižní a filmový kouzelník Harry Potter.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události