Fotbal

Fotbalista Lyonu omdlel během zápasu, fanoušci jen zděšeně koukali

Záložník francouzského Lyonu Martin Terrier pořádně vystrašil všechny fotbalové příznivce i samotné hráče. Během zápasu proti Toulouse se totiž bez cizího zapříčinění svalil na trávník a upadl do bezvědomí. K fotbalistovi ihned přiběhl tým lékařů a podle nejnovějších zpráv by měl být hráč Lyonu naštěstí v pořádku.

Dvaadvacetiletý Terrier omdlel ve 26. minutě a hráči obou celků ihned začali signalizovat, že něco není v pořádku. K bezvládně ležícímu fotbalistovi se okamžitě rozeběhli lékaři a začali levému záložníkovi dávat první pomoc.
 

Po chvíle ošetřování byl fotbalista ihned převezen do nejbližší nemocnice, odkud pak následně přišly naštěstí dobré zprávy.
Fotbalista je prý v pořádku.

Pozitivní zprávy potvrdil i samotný klub. Stav Terriera je prý lepší a hráč je plně při vědomí.

Podle britské deníku The Mirror stála za jeho omdlením takzvaná vazovagální synkopa, což je stav, kdy fotbalista v důsledku sníženého prokrvení mozku ztratí vědomi na krátkou chvíli.

Související obsah

Olympique Lyon navíc za svého nemocného kolegu příkladně bojoval a svého soupeře z Toulouse nakonec porazil rozdílem třídy. Po výhře 3:0 ztrácí v tabulce Ligue 1 na čtvrtý Montpellier pouze bod.

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události