Mladík Zima debutoval za Slavii. Sešívaní vstřelili Oslu tři branky!

Ve svém druhém zápase v Portugalsku na Atlantic Cupu se fotbalisté Slavie dočkali prvního vítězství. Svěřenci Jindřicha Trpišovského porazili norskou Valerengu Oslo 3:1. Pražané tak ve své skupině skončili druzí za Aarhusem.

Slávisté do utkání vstoupili aktivně a už v 8. minutě vedli. Rychlou akci Olayinky zakončil Lukáš Masopust, jehož střelu do protipohybu gólmana ještě nešťastně zblokoval jeden z obránců.

Oslo srovnalo na konci první půle. Ve vápně trochu nešťastně fauloval Lukáš Červ a rozhodčí odpískal pokutový kop. Ten pak proměnil Vilhjalmsson.

Do druhé půle už nastoupila nejnovější posila Slavie devatenáctiletý stoper David Zima. Jeho debut se nakonec ukázal jako vítězný, protože po rohovém kopu zavíral zadní tyč Zelený a v samotném závěru pak po přihrávce Dorleyho skóroval Lukáš Provod.