Propadák Sparty! V generálce na ligu dostala od Malmö dva góly

Tak takovou přípravu si letenský tým asi nepředstavoval. Sparta Praha odjela do španělského letoviska Marbella s vidinou kvalitní přípravy. Ta možná proběhla, ale odpovídající výsledky nikoliv. Poslední generálka před začátkem ligy totiž dopadla pro Spartu prohrou 0:2 se švédským Malmö.

Fotbalová Sparta budí před začátkem jarní části sezony rozpaky. Ve španělsku totiž nevyhrála ani jeden zápas a před ostrým duelem se Slovanem Liberec si tak nepřiveze příliš velké sebevědomí.

Ve čtvrtečním zápase proti švédskému Malmö byla sice zejména v první půli aktivnější, ve druhém poločase však dostala dva góly a padla 0:2. Porážku neodvrátil ani Bořek Dočkal, který sice nastoupil v základní sestavě, ale prezentoval se pouze žlutou kartou.

Sparta Praha tak v Marbelle nasbírala tři porážky. Předtím podlehla také norskému vicemistrovi FK Bodø/Glimt a nestačila ani na třetiligovou domácí Marbellu. S oběma týmy padla po shodných výsledcích 1:2.