NBA

Jednička draftu zlomila odpor Chicaga. Bulls prohráli počtvrté za sebou

Basketbalisté Chicaga mají zaděláno na další nelichotivou sérii. Po prohře 119:125 s New Orleans Pelicans nevyhráli už počtvrté v řadě. Další porážce nezabránil ani Tomáš Satoranský, který vstřelil 9 bodů. Padli však také hráči Lakers, ti doma nestačili na rozjetý Houston, kde výhru s 41 body řídil Russell Westbrook.

Ani výhoda domácího prostředí nepřinesla basketbalistům. Bulls štěstí. Pelicans přitom nejsou letos v bůhvíjaké formě, mají však jedničku draftu Ziona Williamsona, který byl ústřední postavou tohoto duelu. Jeho 21 bodů pomohlo k výhře o šest bodů.


Na druhé straně byl opět nejlepším střelcem Chicaga Zach LaVine, který však zase neměl příliš vysokou úspěšnost střeleckých pokusů. Z pěti trojek trefil pouze jednu.

Tomáš Satoranský tentokrát strávil na palubovce něco přes 22 minut, nebyl však tolik vidět. Nakonec zapsal do statistik 9 bodů, 3 doskoky a 2 asistence.

Neuspěli však ani Los Angeles Lakers, na které vyzráli basketbalisté Rockets. Za LA sice řádilo duo Anthony Davis a LeBron James. Oba borci totiž zapsali double double, přesto se museli sklonit před Russellem Westbrookem, rozehrávač Houstonu dal totiž parádních 41 bodů a podpořil tak i svého kolegu a nejlepšího střelce NBA Jamese Hardena, který měl ve statistikách „pouze“ čtrnáct bodů.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NBA

Důležité Události