UFC

Muradov už ví, s kým se příště v UFC utká! Bude to velký, slibuje

Muradov už ví, s kým se příště v UFC utká! Bude to velký, slibuje
Machmud Muradov | Zdroj: profimedia.cz

Česko-uzbecký bojovník Machmud Muradov už ví, s kým a kde bude jeho třetí zápas v UFC. Třicetiletý fighter to sdělil na svém Instagramu. Jméno a místo ale zatím neprozradil, nicméně nizozemský MMA zpravodaj Marcel Dorff na Twitteru informuje, že Muradov se představí na UFC 249 v Brooklynu a bude čelit Američanovi Karlovi Robersonovi.

Původně měl svůj třetí zápas v UFC absolvovat Muradov 14. března v Brazílii při UFC Fight Night 170. Ale jeho soupeř domácí Antonio Carlos Junior se zranil, a tak ze zápasu sešlo. Nicméně české MMA bude v Jižní Americe nakonec reprezentovat David Dvořák.

Muradov byl měl jít do oktagonu na mnohem větším a sledovanějším turnaji. Podle informací nizozemského zpravodaje Marcela Dorffa, který mimochodem jako první informoval o vstupu Dvořáka do UFC, se utká 18. dubna s Karlem Robersonem.

Uzbek s českým srdcem, jak si Muradov říká, na své sociální sítě napsal toto: „Už vím místo a jméno soupeře. Čekáme na podpis soupeře, bude to velký. Moc vám všem děkuji.“Velký to rozhodně bude, jelikož 18. dubna se chystá velkolepý galavečer UFC 249 v Brooklynu. Hlavním zápasem je duel mezi neporaženým šampionem Chabibem Nurmagomedovem a Tonym Fergusonem. Tento galavečer budete moci sledovat živě na Nova Sport 2. Čas ještě bude upřesněn.

Muradov má v nejlepší organizaci bojových sportů za sebou dva zápasy. Oba vyhrál. Nejprve porazil na body Itala Di Chirica a poté ukončil Američana Smithe.
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události