Fotbal

Rudé peklo! Fanoušci Atlétika brutálním způsobem vítali fotbalisty

Rudé peklo! Fanoušci Atlétika brutálním způsobem vítali fotbalisty
Fanoušci Atlétika pořádně přivítali fotbalisty madridského velkoklubu Zdroj: Twitter Carrusel Deportivo

Z toho šel i mráz po zádech. Hodně bouřlivé přivítání udělali fanoušci fotbalistům Atlétika Madrid. Když týmový autobus s hráči a celým realizačním týmem přijížděl na stadion Wanda Metropolitano, zaplavila ho hustá červená mlha.

Tomu se říká skvěle zvládnuté pyro. Tisíce příznivců španělského velkoklubu přichystaly svým miláčkům entrée, jak se patří na zápas Ligy mistrů.

Na celou akci dohlížela samozřejmě policie, která fanouškům vymezila koridor, ve kterém mohou stát, a jak se ukázalo, i řádit. Jak je vidět na záběrech, které kolují sociálními sítěmi, ulice před stadionem se proměnila v rudé peklo. Několik stovek lidí mělo zapálenou světlici a hlasitým pokřikem vítalo týmový autobus.

„Pro vás zemřeme, takže vy do toho musíte dát vše," stojí na twitterovém účtu Atlético Fans.

Extrémní projev srdceryvného fanouškovství si cenil i trenér Atlétika Diego Simeone. „Vyhrávat zápas jsme začali v momentě, kdy jsme projížděli okolo kruhového objezdu u stadionu. To jsme zjistili, že mnoho lidí je nadšených, ambiciózních a beze strachu,“ pravil na pozápasové tiskové konferenci.


 

Z autobusu si šílené fanoušky natočil útočník Álvaro Morata. „Další způsob, jak pochopit život. Díky,“ napsal.

 

Hráči madridského celku se pak odvděčili i na hřišti, když porazili Liverpool 1:0. Anglický tým prohrál v Lize mistrů poprvé od loňského září.
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události